Zadzwoń: 58 340 41 10 | E-mail: sekretariat@pcen.gda.pl Akredytacja Pomorskiego Kuratora Oświaty decyzja nr 74/2020 z dnia 12.08.2020r.
Solidarni z Ukrainą 70-lecie CEN w Gdańsku
Pomorskie.eu Pomorskie w Unii

PROJEKT “HISZPAŃSKIE STAŻE KLUCZEM DO SUKCESU ZAWODOWEGO” – PATRONAT MEDIALNY EDUKACJI POMORSKIEJ

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Gdańsku otrzymał dofinansowanie w wysokości 420 035,98 PLN (99 168,00 EUR) ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, na realizację projektu “Hiszpańskie staże kluczem do sukcesu zawodowego”

Projekt realizowany do lutego 2018 r. skierowany jest do klas drugich 2016/17 (pierwszych 2015/16). Dzięki udziałowi w projekcie uczniowie będą mogli odbyć praktyki zawodowe w wymiarze 26 dni w zakładach gastronomicznych i hotelarskich w Walencji, w Hiszpanii i zdobyć praktyczne umiejętności zawodowe, rozwinąć kompetencje językowe, personalne oraz społeczne potwierdzone odpowiednimi certyfikatami i dokumentami, w tym Europass Mobilność.

W projekcie realizatorzy będą współpracować z hiszpańską instytucja pośredniczącą Mobility Projects, która jest odpowiedzialna za organizację miejsc praktyk oraz zakwaterowanie, wyżywienie i program kulturowy. Wyjazd na praktykę zawodową do Hiszpanii jest poprzedzony przygotowaniem językowym w formie szkolenia z języka hiszpańskiego oraz zajęciami kulturowo-pedagogicznymi.

dalsze szczegóły na stronie organizatorazobacz

Realizatorom gratulujemy otrzymania środków oraz życzymy owocnych rezultatów projektu!

Realizacja projektu objęta jest patronatem medialnym Edukacji Pomorskiej