Zadzwoń: 58 340 41 10 | E-mail: sekretariat@pcen.gda.pl Akredytacja Pomorskiego Kuratora Oświaty decyzja nr 74/2020 z dnia 12.08.2020r.
Solidarni z Ukrainą 70-lecie CEN w Gdańsku
Pomorskie.eu Pomorskie w Unii

MIĘDZYSZKOLNE POTYCZKI MATEMATYCZNE – PATRONAT HONOROWY CEN

Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 13 w Gdańsku zaprasza uczniów klas trzecich i czwartych szkół podstawowych wraz ze swoimi opiekunami do udziału w Międzyszkolnych Potyczkach Matematycznych.

Zaproszeni uczniowie, podzieleni na drużyny, będą ze sobą rywalizować, wykazując się umiejętnościami logicznego i kreatywnego myślenia. Polem ich działania będzie szeroko rozumiana matematyka, której umiejętność będzie sprawdzana w konkurencjach takich jak puzzle matematyczne, quizy czy rebusy. Jednocześnie podczas konkursu odbędzie się happening matematyczny, w czasie którego zainteresowani uczniowie będą mogli uczestniczyć w najróżniejszych grach i zabawach. Wśród najaktywniejszych uczestników happeningu zostaną rozlosowane nagrody rzeczowe.

Dwie najlepsze drużyny otrzymają atrakcyjne nagrody. Będą to: voucher dla całej klasy na wystawę „Łamigłówka” w Centrum Hewelianum oraz voucher dla całej klasy na wystawę interaktywną i wybrane warsztaty w EduParku.

Szkoła, która chce wziąć udział w konkursie, zgłasza pięcioosobowy zespół uczniów w terminie do 21 grudnia  2016 roku. Zgłoszenia można przesyłać na adres mailowy: zkpig13@gmail.com  (organizatorzy proszą o podanie imienia, nazwiska, numeru szkoły i klasy oraz numeru telefonu).

termin: 09.01.2017 r., godz.10.00 – 12.30

miejsce: Szkoła Podstawowa nr 92 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiącleci, ul. Startowa 9 w Gdańsku

regulaminpobierz

Konkurs objęty został honorowym patronatem Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku.

CENJWSP_pion-300x300