Zadzwoń: 58 340 41 00 | E-mail: cen@cen.gda.pl Akredytacja Pomorskiego Kuratora Oświaty decyzja nr 17/2006 z dnia 27.03.2006r.
Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku
Pomorskie.eu Pomorskie w Unii
V Wojewódzki Konkurs Oratorski Języka Angielskiego "Stand up&talk"

III Społeczna Szkoła Podstawowa STO w Gdańsku oraz American Corner Gdańsk zapraszają uczniów do udziału w V Wojewódzkim Konkursie Oratorskim w Języku Angielskim "STAND UP&TALK" 2019/2020.

Celem konkursu jest przede wszystkim doskonalenie się w sugestywnym przemawianiu w języku angielskim. Uczestnicy mają również okazję ćwiczyć umiejętność przedstawiania opinii i logicznego argumentowania. Chcielibyśmy także pomoc uczniom w radzeniu sobie z tremą podczas wystąpień publicznych.
Uczniowie, którzy zdobędą 1-3 miejsce w naszym konkursie oratorskim w języku angielskim "Stand Up&Talk" uzyskują tytuł laureata oraz punkty, które mogą być wpisane na świadectwo oraz uwzględnione w postępowaniu rekrutacyjnym.

Konkurs został zgłoszony do wykazu konkursów uwzględnianych w procesie rekrutacyjnym jako konkurs wiedzy. Lista konkursów zostanie podana do publicznej wiadomości na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Gdańsku do 28 lutego 2020 r.

Temat Etapu I w tym roku:

One teacher said that school is a building which has four walls with tomorrow inside. What is a perfect school for you?


Zgłoszenia w formie nagrań video organizatorzy przyjmują do 22 listopada 2019 r.
Pozostałe informacje o Konkursie: Regulamin, Kartę Zgłoszenia i Kartę Oceny znajdą Państwo na stronie organizatora www.sto3.gda.pl w zakładce KONKURSY/ V Wojewódzki Konkurs Oratorski w Języku Angielskim STAND UP&TALK: OTWÓRZ

WAŻNE – do zgłoszenia konieczne przesłanie jest podpisanej Karty Zgłoszenia oraz udzielenie zgody na przetwarzanie danych osobowych (RODO).
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres email: standupandtalksto3@gmail.com


Anna Mroczek i Kamila Sokołowska (III STO Gdańsk)
Dominika Dowgiert (American Corner Gdańsk)