Zadzwoń: 58 340 41 00 | E-mail: cen@cen.gda.pl Akredytacja Pomorskiego Kuratora Oświaty decyzja nr 17/2006 z dnia 27.03.2006r.
Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku
Pomorskie.eu Pomorskie w Unii

Program UE "Europa dla obywateli" - zaproszenie na spotkanie informacyjne w Gdyni

Punkt Kontaktowy "Europa dla obywateli" serdecznie zaprasza przedstawicieli samorządów, NGO oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarach społeczeństwa obywatelskiego na spotkanie informacyjne o programie "Europa dla obywateli", które odbędzie się 20 lutego 2020 roku w Gdyni.  

Celem szkolenia jest przybliżenie przedstawicielom samorządów, trzeciego sektora, aktywistom, społecznikom oraz osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych, zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie grantowym Unii Europejskiej "Europa dla obywateli", w realizacji:

·        projektów związanych z tematyką obywatelstwa europejskiego
·        inicjatyw lokalnych
·        zaangażowania społecznego i demokratycznego


Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się, m.in. jakie są cele, założenia i priorytety programu oraz terminy konkursu wniosków w 2020 roku.

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne; aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się poprzez formularz rejestracyjny na stronie internetowej polskiego Punktu Kontaktowego "Europa dla obywateli", gdzie znajduje się również szczegółowy plan wydarzenia:
https://europadlaobywateli.pl/szkolenie/spotkanie-informacyjne-europa-dla-obywateli-20-lutego-gdynia/

TERMIN: 20 lutego 2020 r., godz. 11.00-14.15 (rejestracja od godz. 10.30)

MIEJSCE: Gdynia InfoBox, ul. Świętojańska 30, 81-372 Gdynia

Więcej o programie "Europa dla obywateli" znajduje się na stronie polskiego Punktu Kontaktowego:
https://europadlaobywateli.pl/