Zadzwoń: 58 340 41 00 | E-mail: cen@cen.gda.pl Akredytacja Pomorskiego Kuratora Oświaty decyzja nr 17/2006 z dnia 27.03.2006r.
Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku
Pomorskie.eu Pomorskie w Unii

Dyrekcja

Promujemy kreatywność, otwartość na świat, wzajemny szacunek, uczciwość i odpowiedzialność. Skutecznie realizujemy działania służące rozwojowi edukacji poprzez wspomaganie szkół i placówek, w tym doskonalenie nauczycieli oraz dyrektorów. Pracujemy z pasją, korzystamy z wiedzy i umiejętności profesjonalistów. Inicjujemy i wspieramy współpracę na rzecz edukacji na szczeblu lokalnym, regionalnym, krajowym oraz międzynarodowym.

RENATA ROPELA
RENATA ROPELA
RENATA ROPELA

Pokój 210

tel. 58 34 04 110

e-mail: sekretariat@cen.gda.pl

Dyrektor

EWA FURCHE
EWA FURCHE
EWA FURCHE

Pokój 210

tel. 58 34 04 110

e-mail: ewa.furche@cen.gda.pl

Wicedyrektor

Sekretariat
ANNA MILEWICZ
ANNA MILEWICZ
ANNA MILEWICZ

Pokój 210

tel. 58 340 41 10

e-mail: sekretariat@cen.gda.pl

pon.-pt. 7:30-15:30

Specjalista ds. sekretariatu

Nauczyciele- konsultanci
IRMINA BUCZEK
IRMINA BUCZEK
IRMINA BUCZEK

Pokój 450

tel. 58 340 41 62

e-mail: irmina.buczek@cen.gda.pl

pon.,czw.7:30-14:30, wt.,śr. 7:30-15:30, pt. 7:30-12:30

Nauczyciel konsultant ds. nauczania kreatywnego oraz edukacji fizyki i chemii

MAŁGORZATA BUKOWSKA-ULATOWSKA
MAŁGORZATA BUKOWSKA-ULATOWSKA
MAŁGORZATA BUKOWSKA-ULATOWSKA

Pokój 443

tel. 58 340 41 43

e-mail: malgorzata.bukowska@cen.gda.pl

pon.8:30-16:30,wt.,czw 8:30-15:00, śr.,pt. 8:30-15:30

Nauczyciel konsultant ds. diagnoz i analiz oraz edukacji j. obcych. Koordynator Regionu Gdańsk IATEFL Poland

MAŁGORZATA DOTKA-MOSSAKOWSKA
MAŁGORZATA DOTKA-MOSSAKOWSKA
MAŁGORZATA DOTKA-MOSSAKOWSKA

Pokój 444

tel. 58 340 41 17

e-mail: malgorzata.dotka-mossakowska@cen.gda.pl

pon.,czw. 8:00-15:00,wt.-śr. 8:00-16:00, pt. 8:00-13:00

Nauczyciel konsultant ds. rozwoju osobistego nauczycieli i dyrektorów

ALEKSANDRA GRZYBOWSKA
ALEKSANDRA GRZYBOWSKA
ALEKSANDRA GRZYBOWSKA

Pokój 447

tel. 58 340 41 06

e-mail: aleksandra.grzybowska@cen.gda.pl

pon.,wt.7:30-15:30, śr.7:30-14:30,czw.-pt. 7:30-13:30

Nauczyciel konsultant ds. diagnoz i analiz oraz edukacji matematycznej

TOMASZ KĄKOL
TOMASZ KĄKOL
TOMASZ KĄKOL

Pokój 444

tel. 58 340 41 17

e-mail: tomasz.kakol@cen.gda.pl

pon.-czw. 7:45-15:15, pt. 7:45-12:45

Nauczyciel konsultant ds. kształcenia zawodowego

JOLANTA KIJAKOWSKA
JOLANTA KIJAKOWSKA
JOLANTA KIJAKOWSKA

Pokój 441

tel. 58 340 41 56

e-mail: jolanta.kijakowska@cen.gda.pl

pon.-śr.8:00-15:30,czw. 8:00-14:30,pt. 7:30-13:30

Nauczyciel konsultant ds. wspomagania pracy szkół oraz oświatowej kadry kierowniczej

SYLWIA KILANOWSKA-MĘCZYKOWSKA
SYLWIA KILANOWSKA-MĘCZYKOWSKA
SYLWIA KILANOWSKA-MĘCZYKOWSKA

Pokój 447

tel. 58 340 41 01

e-mail: sylwia.kilanowska-meczykowska@cen.gda.pl

pon.- śr. 8:15-15:15, czw. 8:45-16:45, pt. 8:15-14:15

Nauczyciel konsultant ds. diagnoz i analiz oraz edukacji polonistycznej

URSZULA KORNAS-KRZYŻYKOWSKA
URSZULA KORNAS-KRZYŻYKOWSKA
URSZULA KORNAS-KRZYŻYKOWSKA

Pokój 449

tel. 58 340 41 07

e-mail: urszula.kornas-krzyzykowska@cen.gda.pl

pon.-wt.7:30-15:30, śr.7:30-12:30, czw.-pt. 7:30-14:30

Nauczyciel konsultant ds. nauczania kreatywnego oraz edukacji matematycznej IV etapu

MARZENA KOZŁOWSKA
MARZENA KOZŁOWSKA
MARZENA KOZŁOWSKA

Pokój 448

tel. 58 340 41 51

e-mail: marzena.kozlowska@cen.gda.pl

pon.-wt.7:00-15:00, śr.7:00-13:00,czw.-pt. 7:00-13:30

Nauczyciel konsultant ds. wspomagania pracy szkół oraz pedagogiki

ANNA KRAJNOWSKA
ANNA KRAJNOWSKA
ANNA KRAJNOWSKA

Pokój 448

tel. 58 340 41 27

e-mail: anna.krajnowska@cen.gda.pl

pon.8:30-14:00,wt.-czw 8:30-16:00, pt. 8:30-15:30

Nauczyciel konsultant ds. wspomagania pracy szkół oraz historii, wiedzy o społeczeństwie

RENATA MISTARZ
RENATA MISTARZ
RENATA MISTARZ

Pokój 444A

tel. 58 340 41 45

e-mail: renata.mistarz@cen.gda.pl

wt.7:30-15:00, śr.-czw.10:00-15:00

Nauczyciel konsultant ds. wspomagania pracy szkół oraz edukacji regionalnej

MAŁGORZATA PĘCZKOWSKA
MAŁGORZATA PĘCZKOWSKA
MAŁGORZATA PĘCZKOWSKA

Pokój 444A

tel. 58 340 41 23

e-mail: malgorzata.peczkowska@cen.gda.pl

wt. 8:00-15:00, śr. 8:00-13:30, czw. 8:00-13:00

Nauczyciel konsultant ds. wspomagania pracy szkół oraz religii i etyki

DOMINIKA RINGWELSKA
DOMINIKA RINGWELSKA
DOMINIKA RINGWELSKA

Pokój 447

tel. 58 340 41 02

e-mail: dominika.ringwelska@cen.gda.pl

pon. 7:30-13:00, wt.7:30-15:00, śr.-czw. 7:30-15:30, pt.7:30-13:30

Nauczyciel konsultant ds. diagnoz i analiz oraz edukacji polonistycznej i kulturalno-artystycznej

BEATA SYMBOR
BEATA SYMBOR
BEATA SYMBOR

Pokój 442

tel. 58 340 41 29

e-mail: beata.symbor@cen.gda.pl

pon., czw.7:30-14:30, wt.-śr. 7:30-15.30, pt. 7:30-12:30

Nauczyciel konsultant ds. nauczania kreatywnego oraz kompetencji cyfrowych

MAGDALENA URBAŚ
MAGDALENA URBAŚ
MAGDALENA URBAŚ

Pokój 445

tel. 58 340 41 22

e-mail: magdalena.urbas@cen.gda.pl

pon.-śr. 8:30-15:30, czw 8:30-14:30, pt. 8:30-16:30

Nauczyciel konsultant ds. diagnoz i analiz oraz edukacji biologii i przyrody

LUIZA ZGIRSKA-BĄDZ
LUIZA ZGIRSKA-BĄDZ
LUIZA ZGIRSKA-BĄDZ

pokój 451

tel. 58 340 41 57

e-mail: luiza.zgirska-badz@cen.gda.pl

wt.,czw 8:30-15:30, śr. 8:30-12:00

Nauczyciel konsultant ds. nauczania kreatywnego oraz psychologii

Specjaliści niebędący nauczycielami
KATARZYNA GĘBA
KATARZYNA GĘBA
KATARZYNA GĘBA

Pokój 114

tel. 58 340 41 42

e-mail: katarzyna.geba@cen.gda.pl

pon.-pt. 8:00-16:00

Starszy specjalista ds. organizowania doskonalenia zawodowego nauczycieli

JOANNA ALEKSANDROWICZ
JOANNA ALEKSANDROWICZ
JOANNA ALEKSANDROWICZ

Pokój 217D

tel. 58 340 41 20

e-mail: joanna.aleksandrowicz@cen.gda.pl

pon.-pt. 8:00-16:00

Specjalista ds. edukacji wczesnej

ALINA BENN
ALINA BENN
ALINA BENN

Pokój 110

tel. 58 340 41 31

e-mail: alina.benn@cen.gda.pl

pon.-pt. 7:00-15:00

Specjalista ds. redagowania materiałów dydaktycznych
i organizacji szkoleń

ANNA SALITRA-DUDEK
ANNA SALITRA-DUDEK
ANNA SALITRA-DUDEK

Pokój 114

tel. 58 340 41 14

e-mail: anna.salitra-dudek@cen.gda.pl

pn.-pt. 7:30-15:30

Specjalista ds. organizowania doskonalenia

PIOTR ZUBOWICZ
PIOTR ZUBOWICZ
PIOTR ZUBOWICZ

Pokój 114

tel. 58 340 41 14

e-mail: piotr.zubowicz@cen.gda.pl

pon.-pt. 7:30-15:30

Specjalista ds. organizowania doskonalenia + wykonywanie części zadań wojewódzkiego konsultanta ds. doradztwa edukacyjno-zawodowego

Liderzy sieci współpracy i samokształcenia w ramach projektu UMWP “Zdolni z Pomorza”
MAGDALENA ANKIEWICZ-KOPICKA
MAGDALENA ANKIEWICZ-KOPICKA
MAGDALENA ANKIEWICZ-KOPICKA

pokój 444A

tel. 58 340 41 55

wt. 10:15-13:45

e-mail: magdalena.ankiewicz-kopicka@cen.gda.pl

Nauczyciel konsultant - Lider sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli chemii

DR EWA DUNAJ-KOZAKOW
DR EWA DUNAJ-KOZAKOW
DR EWA DUNAJ-KOZAKOW

Pokój 450

tel. 58 340 41 62

e-mail: ewa.dunaj-kozakow@cen.gda.pl

pon.-śr. 8:30-15:30, czw. 8:30-16:30, pt. 8:30-14:30

Nauczyciel konsultant ds. projektu "Zdolni z Pomorza"

TOMASZ KACIK
TOMASZ KACIK
TOMASZ KACIK

pokój 444A

tel. 58 340 41 55

wt. 11:00-18:00

e-mail: tomasz.kacik@cen.gda.pl

Nauczyciel konsultant - Lider sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli fizyki

DR BEATA KAPELA-BAGIŃSKA
DR BEATA KAPELA-BAGIŃSKA
DR BEATA KAPELA-BAGIŃSKA

Pokój 447

tel. 58 340 41 01

pon. 17:00-20:00, wt. 16:00-20:00

e-mail: beata.kapela-baginska@cen.gda.pl

Nauczyciel konsultant - Lider sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli w zakresie kompetencji społecznych

DR BEATA KUNA
DR BEATA KUNA
DR BEATA KUNA

Pokój 451

tel. 58 340 41 57

wt. 11:15-14:45

e-mail: beata.kuna@cen.gda.pl

Specjalista - Lider sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli matematyki

DR DOROTA MYŚLIŃSKA
DR DOROTA MYŚLIŃSKA
DR DOROTA MYŚLIŃSKA

pokój 445

tel. 58 340 41 22

wt. 10:15-14:15

e-mail: dorota.myslinska@cen.gda.pl

Specjalista - Lider sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli biologii

SEBASTIAN PILICH
SEBASTIAN PILICH
SEBASTIAN PILICH

Pokój 217A

tel. 58 340 41 66

e-mail: sebastian.pilich@cen.gda.pl

pon.-pt. 7:30-15:30

Specjalista - Lider sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli informatyki

ALICJA SILIKOWSKA
ALICJA SILIKOWSKA
ALICJA SILIKOWSKA

pokój 444

tel. 58 340 41 44

pon.-czw. 7:30-14:30

e-mail: alicja.silikowska@cen.gda.pl

Specjalista - Lider sieci współpracy i samokształcenia psychologów i pedagogów

Konsultant wojewódzki
BARBARA SZYMAŃSKA
BARBARA SZYMAŃSKA
BARBARA SZYMAŃSKA

Pokój 444

tel. 58 340 41 47

e-mail: barbara.szymanska@cen.gda.pl

pon.-czw. 8:00-16:00

Konsultant wojewódzki ds. doradztwa edukacyjno-zawodowego

Administracja
ZOFIA BORKOWSKA
ZOFIA BORKOWSKA
ZOFIA BORKOWSKA

Pokój 204

tel. 58 340 41 30

e-mail: zofia.borkowska@cen.gda.pl

pon. 11:30-19:30, wt.-pt. 7:30-15:30

Główna księgowa

 

DARIUSZ URBANEK
DARIUSZ URBANEK
DARIUSZ URBANEK

Pokój 219A

tel. 58 340 41 04

e-mail: dariusz.urbanek@cen.gda.pl

pon.-pt. 7:00-15:00

Kierownik gospodarczy

SYLWIA ŁUKASZEWSKA-KURKOWSKA
SYLWIA ŁUKASZEWSKA-KURKOWSKA
SYLWIA ŁUKASZEWSKA-KURKOWSKA

Pokój 219C

tel. 58 340 41 19

e-mail: sylwia.lukaszewska@cen.gda.pl

pon.-pt. 7:30-15:30

Specjalista ds. personalnych

ARKADIUSZ REITER
ARKADIUSZ REITER
ARKADIUSZ REITER

Pokój 217C

e-mail: iod@cen.gda.pl

2 i 4 poniedziałek miesiąca

godz. 12:00-16:00

Inspektor Ochrony Danych

BOGDAN BIAŁOBRZESKI
BOGDAN BIAŁOBRZESKI
BOGDAN BIAŁOBRZESKI

Pokój 105

tel. 58 340 41 15

e-mail: bogdan.bialobrzeski@cen.gda.pl

pon.-pt. 7:00-15:00

Starszy informatyk

ANDRZEJ CYLWIK
ANDRZEJ CYLWIK
ANDRZEJ CYLWIK

Pokój 217A

tel. 58 340 41 09

e-mail: andrzej.cylwik@cen.gda.pl

platforma@cen.gda.pl

pon.-pt. 7:00-15:00

Specjalista ds. promocji

DOROTA GMEREK
DOROTA GMEREK
DOROTA GMEREK

Pokój 07

tel. 58 340 41 40

e-mail: dorota.gmerek@cen.gda.pl

pon.-pt. 7:00-15:00

Specjalista ds. poligrafii

JUSTYNA KONKEL
JUSTYNA KONKEL
JUSTYNA KONKEL

Pokój 114

tel. 58 340 41 14

e-mail: justyna.konkel@cen.gda.pl

nieobecna

Specjalista ds. organizowania doskonalenia

ŁUKASZ KRAWIEC
ŁUKASZ KRAWIEC
ŁUKASZ KRAWIEC

Pokój 219D

tel. 58 340 41 13

e-mail: lukasz.krawiec@cen.gda.pl

pon.-pt. 7:30-15:30

Specjalista ds. zamówień publicznych

BEATA KWAŚNIEWSKA
BEATA KWAŚNIEWSKA
BEATA KWAŚNIEWSKA

Pokój 110

tel. 58 340 41 21

e-mail: beata.kwasniewska@cen.gda.pl

pon.-pt. 8:00-16:00

Specjalista ds. wydawnictwa

SEBASTIAN PILICH
SEBASTIAN PILICH
SEBASTIAN PILICH

Pokój 217A

tel. 58 340 41 66

e-mail: sebastian.pilich@cen.gda.pl

pon.-pt. 7:30-15:30

Specjalista ds. TIK i e-learningu oraz druku 3D

AGATA ROŻNAWSKA
AGATA ROŻNAWSKA
AGATA ROŻNAWSKA

Pokój 217B

tel. 58 340 41 12

e-mail: agata.roznawska@cen.gda.pl

pon.-pt. 7:30-15:30

Starszy specjalista ds. zarządzania danymi

ANNA SZABŁOWSKA
ANNA SZABŁOWSKA
ANNA SZABŁOWSKA

Pokój 07

tel. 58 340 41 40

e-mail: anna.szablowska@cen.gda.pl

pon.-pt. 7:30-15:30

Specjalista ds. administracyjnych i danych komputerowych

OLGIERD TUSZKIEWICZ
OLGIERD TUSZKIEWICZ
OLGIERD TUSZKIEWICZ

Pokój 114

tel. 58 340 41 14

e-mail: olgierd.tuszkiewicz@cen.gda.pl

pn.-pt. 7:30-15:30

Specjalista ds. organizowania doskonalenia