Zadzwoń: 58 340 41 10 | E-mail: sekretariat@pcen.gda.pl Akredytacja Pomorskiego Kuratora Oświaty decyzja nr 74/2020 z dnia 12.08.2020r.
Solidarni z Ukrainą 70-lecie CEN w Gdańsku
Pomorskie.eu Pomorskie w Unii

MAŁGORZATA DOTKA-MOSSAKOWSKA

Małgorzata_DOTKA-MOSSAKOWSKA_2

Nauczyciel-konsultant PCEN-u ds. rozwoju osobistego nauczycieli i dyrektorów. Absolwentka szkoły trenerów umiejętności psychospołecznych, szkoły trenerów biznesu i podyplomowego studium coachingu. Posiada rekomendację trenera warsztatu umiejętności psychospołecznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, organizowaniu i prowadzeniu szkoleń z zakresu rozwoju osobistego, innowacyjności, kompetencji przywódczych, trenerskich i rozwiązywania konfliktów, skierowanych
do dyrektorów, nauczycieli-konsultantów i doradców PDN, PP-P i BP; współautor i trener programów edukacyjnych, m.in. „Porozumienia w Szkole” wg metody Porozumienia Bez Przemocy i „Konstruktywnej konfrontacji”, trener programu wychowawczego „Strażnicy Uśmiechu”. Wieloletni pracownik Ośrodka Rozwoju Edukacji z długim doświadczeniem pracy na stanowisku kierowniczym i eksperckim udziałem w projektach systemowych POKL i POWER. Fascynuje się wpływem procesów podświadomych i nieświadomych na myśli, zachowania i postawy oraz wzmacnianiem poczucia wartości poprzez strategię świadomego życia.