Zadzwoń: 58 340 41 10 | E-mail: sekretariat@pcen.gda.pl Akredytacja Pomorskiego Kuratora Oświaty decyzja nr 74/2020 z dnia 12.08.2020r.
Solidarni z Ukrainą 70-lecie CEN w Gdańsku
Pomorskie.eu Pomorskie w Unii

ANDRZEJ CYLWIK

1100

Starszy specjalista ds. promocji w Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku. Absolwent studiów magisterskich Uniwersytetu Gdańskiego na kierunkach: socjologia oraz administracja. Absolwent studiów podyplomowych: Public Relations na Politechnice Gdańskiej, Regulacje prawne JST w procesie wdrażania funduszy strukturalnych UE w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni oraz Gedanistyka na Uniwersytecie Gdańskim.
Od wielu lat związany z promocją, marketingiem, PR, sprzedażą, edukacją i turystyką. W PCEN w Gdańsku zarządzam oraz redaguję: stronę główną www.pcen.gda.pl, media społecznościowe naszej instytucji oraz newsletter wysyłany do tysięcy odbiorców. Przygotowuję i wspieram webinary CEN. Współuczestniczę również
w przeprowadzaniu ewaluacji wewnętrznej PCEN-u.
W wolnej chwili, poza pracą jestem przewodnikiem po Trójmieście (w tym m.in. Muzeum II Wojny Światowej, Europejskim Centrum Solidarności, Hevelianum), Muzeum Zamkowym w Malborku, czy też Muzeum Stutthof
w Sztutowie. Zajmuje się również pilotowaniem wycieczek. Uwielbiam chodzenie po górach, historię Gdańska, morsowanie, bieganie, spływ kajakiem oraz jazdę rowerem.