Zadzwoń: 58 340 41 10 | E-mail: sekretariat@cen.gda.pl Akredytacja Pomorskiego Kuratora Oświaty decyzja nr 74/2020 z dnia 12.08.2020r.
70-lecie CEN w Gdańsku
Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku
Pomorskie.eu Pomorskie w Unii

Ogólnopolski program Chronimy Dzieci

daejmy-dzieciom-siłę

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę (d. Fundacja Dzieci Niczyje) serdecznie zaprasza placówki oświatowe do udziału w programie Chronimy Dzieci!

Ogólnopolski program Chronimy Dzieci –  certyfikacja placówek oświatowych realizujących politykę ochrony dzieci przed przemocą prowadzony jest przez Fundację Dzieci Niczyje w ramach Rządowego programu na lata 2014-2016 „Bezpieczna i przyjazna szkoła”. Chronimy Dzieci to program certyfikowania placówek edukacyjnych spełniających standardy ochrony dzieci przed krzywdzeniem. W ramach  programu w szkołach i w przedszkolach ustanawiana jest Polityka ochrony dzieci, która określa procedury reagowania na przemoc wobec dziecka oraz prowadzone w placówce działania profilaktyczne.

Dla placówek oświatowych przystępujących do programu Chronimy Dzieci, została przygotowana bezpłatna oferta edukacyjna w postaci konferencji i szkoleń dla nauczycieli, a także scenariuszy zajęć z dziećmi oraz materiały e-learningowe.

Zachęcamy Państwa do udziału w konferencji !

Termin: 16 czerwiec 2016 roku, godz. 10.00-14.00

Miejsce: Aula Pomorskiej Szkoły Wyższej w Starogardzie Gdańskim, ul. T. Kościuszki 112/114

Zaproszenie/rejestracja: Zobacz