Zadzwoń: 58 340 41 00 | E-mail: cen@cen.gda.pl Akredytacja Pomorskiego Kuratora Oświaty decyzja nr 17/2006 z dnia 27.03.2006r.
Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku
Pomorskie.eu Pomorskie w Unii

CENne Inspiracje Metodyczne

Z radością przekazujemy na Państwa ręce nową pozycję wydawniczą Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku: „CENne Inspiracje Metodyczne”. Publikacja ta, tworzona przez nauczycieli i dla nauczycieli, będzie skoncentrowana na tematyce związanej  z rozwojem warsztatu metodycznego.

Jej celem jest stworzenie przestrzeni do dzielenia się wiedzą, pomysłami i doświadczeniem. W naszej pracy często spotykamy się z wyjątkowymi pedagogami, którzy swoją pasją i zaangażowaniem pokazują nam, że nauczanie może być ciekawe i satysfakcjonujące. Tak było i tym razem, dlatego szczególnie dziękuję Pani Dorocie Suchacz – dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku za zorganizowanie w swojej szkole lekcji otwartej oraz podzielenie się swoim doświadczeniem zawodowym. Dziękuję również Panu Marianowi Pułtuskiemu – nauczycielowi religii, filozofii oraz etyki w II Liceum Ogólnokształcącym w Gdańsku za przeprowadzenie lekcji otwartej, która była bogatym źródłem praktycznej refleksji.

„CENne Inspiracje Metodyczne” tworzą nauczyciele z pasją, dzięki którym możemy w większym gronie poszukiwać alternatywnych strategii nauczania i uczenia się. Gorąco zachęcamy do kontaktu z nami i podzielenia się swoimi doświadczeniami.

Życzymy dobrej i pożytecznej lektury!

Renata Ropela
dyrektor Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku

pulikacja CENne Inspiracje Metodyczne: OTWÓRZ
załącznik - pakiet przykładowych materiałów obserwacyjnych: OTWÓRZ