Zadzwoń: 58 340 41 10 | E-mail: sekretariat@cen.gda.pl Akredytacja Pomorskiego Kuratora Oświaty decyzja nr 74/2020 z dnia 12.08.2020r.
Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku
Pomorskie.eu Pomorskie w Unii

T. 6. Doskonale(nie) z CENem – 65-lecie Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku

Przedstawiamy tom 6 CENnych Praktyk, publikacji wydanej z okazji 65-lecia Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku, ukazującej bogaty dorobek placówki w minionym okresie.
W jubileuszowym wydaniu prezentujemy naszą różnorodną działalność związaną z doskonaleniem nauczycieli, przekładającym się na rzecz wszechstronnego rozwoju ucznia, co wpływa na jakość pomorskiej edukacji. Zgodnie z naszą misją „Inspirujemy i wspieramy rozwój edukacji dla lepszej przyszłości Pomorzan”. Zadania realizowane przez naszych Pracowników, a często też wspierane przez ekspertów zewnętrznych, są odpowiedzią na oczekiwania środowiska edukacyjnego Pomorza. Dziś pokazujemy, że wyzwania są naszą codziennością. Przez ostatnie 5 lat udowodniliśmy, że jesteśmy placówką nadążającą za zmieniającym się światem i rzeczywistością edukacyjną w Polsce, a „CENne Praktyki” dokumentują dynamiczny rozwój Centrum oraz wskazują najważniejsze tendencje rozwojowe. Chcielibyśmy, wspólnie z Państwem, nadal pracować nad jakością edukacji w naszym regionie.
Zapraszamy do lektury!