Zadzwoń: 58 340 41 10 | E-mail: sekretariat@pcen.gda.pl Akredytacja Pomorskiego Kuratora Oświaty decyzja nr 74/2020 z dnia 12.08.2020r.
Solidarni z Ukrainą 70-lecie CEN w Gdańsku
Pomorskie.eu Pomorskie w Unii

VII Międzynarodowa Konferencja Edukacyjna BeZee – Trendy w edukacji "Kierunek: Przyszłość"

BeZee, to międzynarodowa konferencja poświęcona trendom w edukacji. Stworzona z myślą o przedstawicielkach i przedstawicielach środowisk związanych ze szkolnictwem, edukacją, biznesem i samorządem. Co roku poruszane na niej są najbardziej aktualne tematy i udzielane odpowiedzi na palące problemy pojawiające się w edukacji.

Tegoroczna edycja BeZee będzie poświęcona PRZYSZŁOŚCI – jaka czeka na młodych ludzi i tego jak ich do niej przygotować. Będą prowadzone rozmowy o kompetencjach, zawodach i wyzwaniach. Każdego dnia skoncentrujemy się na wybranym temacie:
Dzień 1 (17.11.2021): Kompetencje przyszłości – jakie są potrzebne i jak je w sobie rozwijać.
Dzień 2 (18.11.2021): Zawody przyszłości – jakie zawody będą potrzebne w przyszłości i których nie zastąpi sztuczna inteligencja.
Dzień 3 (19.11.2021): Wyzwania przyszłości – jakie będą i w jaki sposób będą wpływać na potrzeby rynku pracy.

Spotkamy się zarówno stacjonarnie, jak i online, by w ciągu trzech popołudniowych sesji posłuchać pasjonujących i inspirujących wystąpień. W roli prelegentów wystąpią autorytety z Polski i z zagranicy. Oprócz prelekcji będziemy również uczestniczyć
w warsztatach i debatach moderowanych przez młodzież z Generacji Z.

W tym roku wydarzenie zaplanowano wyłącznie dla młodzieży: spotkanie z ekspertami w formule speed-dating online. Na stronie internetowej konferencji w sekcji Giełda Młodych Pomysłów stworzono zestawienie najciekawszych inicjatyw młodzieżowych ostatnich lat.

Przez cały czas na stronie organizatorów w sekcji EDUSHOW można zapoznać się z ofertami firm, fundacji i stowarzyszeń, oferujących nowoczesne, innowacyjne rozwiązania dla edukacji. Natomiast w zakładce BIZNES DLA EDUKACJI przedstawiamy dobre praktyki z pomorskich firmy, które współpracują na rzecz i dla edukacji.

Szczegóły/rejestracja: OTWÓRZ

BeZee
źródło: Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości / Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER
Wydarzenie objęte zostało patronatem merytorycznym:
CEN_logo