Zadzwoń: 58 340 41 10 | E-mail: sekretariat@pcen.gda.pl Akredytacja Pomorskiego Kuratora Oświaty decyzja nr 74/2020 z dnia 12.08.2020r.
Solidarni z Ukrainą 70-lecie CEN w Gdańsku
Pomorskie.eu Pomorskie w Unii

Uczeń zdolny i co dalej?

Zapraszamy nauczycieli zamieszkujących teren województwa pomorskiego wszystkich etapów edukacyjnych na bezpłatne szkolenie realizowane w ramach projektu „Zdolni z Pomorza”, pt. "Uczeń zdolny i co dalej?" Szkolenie organizowane jest w pięciu miejscowościach województwa tj.: Gdańsk, Kartuzy, Słupsk, Kwidzyn i Gdynia w terminach od 22 do 26 maja br. w godz. 14.15-20.30. Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy na temat organizowania i przeprowadzania warsztatów w zakresie doradztwa edukacyjno-zawodowego oraz zajęć wspomagających rozwój kreatywności i innowacyjności uczniów zdolnych. zdolni terminy/miejsca szkoleń/rejestracja:

  Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest wypełnienie i przyniesienie ze sobą kompletu dokumentów podanych ww. szczegółach szkolenia.  Szkolenie jest realizowane w ramach projektu  pn. „Zdolni z Pomorza” współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. UE_Fundusze_UMarszałkowki (fot. pexels)