Zadzwoń: 58 340 41 10 | E-mail: sekretariat@cen.gda.pl Akredytacja Pomorskiego Kuratora Oświaty decyzja nr 74/2020 z dnia 12.08.2020r.
Solidarni z Ukrainą 70-lecie CEN w Gdańsku
Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku
Pomorskie.eu Pomorskie w Unii

Telekonferencja dyrektorów szkół – kształcenie na odległość – liderzy Pomorskiej Akademii Liderów Edukacji PALE 2020

31 marca 2020 r. Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku zorganizowało telekonferencję dyrektorów szkół województwa pomorskiego. Tematyka konferencji koncentrowała się wokół wdrożonego kształcenia na odległość. Uczestnikami konferencji byli liderzy Pomorskiej Akademii Liderów Edukacji PALE 2020: Jan Stawicki – dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Malborku, Roman Seta – dyrektor Szkoły Podstawowej w Warcinie, Edward Mazur – dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Bytowie i Grzegorz Borecki – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 w Słupsku. 

Dyrektorzy wymienili się dobrymi praktykami w zakresie realizacji w swoich szkołach zdalnego nauczania i podzielili doświadczeniami: jak radzą sobie ze zdalną edukacją; z jakimi problemami się mierzą; co jest dla nich trudne; co się udaje, a co się nie udaje;  jak komunikują się z nauczycielami, uczniami i rodzicami; jak zapewniają uczniom pomoc psychologiczno-pedagogiczną. Telekonferencję moderował Dariusz Zelewski – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Kartuzach.

Uczestnicy telekonferencji chętnie odpowiedzą na pytania w zakresie ich doświadczenia w zarządzaniu szkołą w trakcie realizacji kształcenia na odległość. Pytania proszę kierować do wicedyrektora Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku na adres email: ewa.furche@cen.gda.pl

Odpowiedzi na pytania zostaną opublikowane na stronie internetowej Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku www.cen.gda.pl pod linkiem do nagrania telekonferencji: ZOBACZ