Zadzwoń: 58 340 41 10 | E-mail: sekretariat@pcen.gda.pl Akredytacja Pomorskiego Kuratora Oświaty decyzja nr 74/2020 z dnia 12.08.2020r.
Solidarni z Ukrainą 70-lecie CEN w Gdańsku
Pomorskie.eu Pomorskie w Unii

Spotkanie sieci psychologów i pedagogów

30.01.2020 r. odbyło się kolejne spotkanie sieci psychologów i pedagogów, zastanawialiśmy się wspólnie jak rozmawiać z uczniem zdolnym na trudne tematy. Spotkanie w ogromnej mierze prowadziła uczestniczka sieci: Alina Kamińska, której serdecznie dziękuję i którą podziwiam za trud włożony w przygotowanie tego spotkania. Mieliśmy okazję skorzystać z narzędzi edukacji seksualnej oraz antydyskryminacyjnej, nasze warsztatowe spotkanie obfite było w dyskusje, które prowadziły do mnóstwa pomysłów.

zdolni

Wymiana doświadczeń, chęć wypowiadania się i dzielenie wątpliwościami, to najcenniejsze co nam się zdarzyło. Jak na każdej sieci dostępne były: karton z proponowanymi filmami i książkami, które mogą być inspirujące w pracy z uczniem zdolnym, oraz segregator z instytucjami. Po spotkaniu uczestnicy otrzymali materiały. Podsumowując trzecie w tym roku szkolnym spotkanie, mogę śmiało napisać: jesteśmy odważni!

UE_Fundusze_UMarszałkowki