Zadzwoń: 58 340 41 00 | E-mail: cen@cen.gda.pl Akredytacja Pomorskiego Kuratora Oświaty decyzja nr 17/2006 z dnia 27.03.2006r.
Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku
Pomorskie.eu Pomorskie w Unii
Spotkanie Sieci Dyrektorów Szkół Powiatu Starogardzkiego
Ostatnie spotkanie Sieci Dyrektorów Szkół Powiatu Starogardzkiego odbyło się w Zespole Szkół Publicznych w Szlachcie. Uczestniczyło w nim 22 dyrektorów szkół podstawowych z gmin: Kaliska, Lubichowo, Osieczna, Skórcz (miasto i gmina), Starogard Gdański i Zblewo.

Gośćmi zjazdu była Pani Bernadeta Grunwald-Dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Starogardzie Gdańskim oraz Pan Andrzej Przewłocki-Nadleśniczy Nadleśnictwa Kaliska. Nowym, wybranym do dyskusji obszarem był problem wypalenia zawodowego wśród nauczycieli. Prezentację na ten temat przedstawiła Pani Marzena Gruchała – psycholog i pedagog szkoły w Szlachcie. Kolejnym etapem spotkania było wystąpienie Pana Nadleśniczego Andrzeja Przewłockiego, który przedstawił ofertę zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych w ośrodkach edukacji leśnej na terenie Nadleśnictwa Kaliska. Wszyscy zebrani otrzymali materiały reklamowe oraz piękne albumy o Arboretum w Wirtach. W ostatniej części konferencji dyskutowano i wymieniano doświadczenia na temat aktualnych problemów w zarządzaniu szkołą. Na zakończenie uczestnicy zebrania podziękowali koordynatorowi za wieloletnią współpracę, życzyli zdrowia i pomyślności na emeryturze. Henryk Lipski – koordynator sieci Szlachta, 31.05.2019 r. [foogallery id="39599"]