Zadzwoń: 58 340 41 10 | E-mail: sekretariat@pcen.gda.pl Akredytacja Pomorskiego Kuratora Oświaty decyzja nr 74/2020 z dnia 12.08.2020r.
Solidarni z Ukrainą 70-lecie CEN w Gdańsku
Pomorskie.eu Pomorskie w Unii

Rozgrywamy chemię - część II

Zapraszamy na drugie spotkanie Sieci Współpracy i Samokształcenia Nauczycieli Chemii 14 grudnia 2019 r.

Spotkanie będzie okazją do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu stosowanych metod aktywnych w pracy z uczniem zdolnym. Przetestujemy metody i techniki sprawdzone używane przez nauczycielki na różnych etapach kształcenia, od eksperymentów do technologii informacyjno – komunikacyjnych oraz wspólnie poszukamy nowych inspiracji. Zastanowimy się jak zachęcać młodzież do zgłębiania tajników chemii, pamiętając o tym, że zdobywanie wiedzy rozpoczyna się na drodze zmysłowej i emocjonalnej, która prowadzi do przetwarzania i utrwalania.

zdolni

Spotkania Sieci Współpracy i Samokształcenia Nauczycieli Chemii w ramach projektu Zdolnych z Pomorza to przestrzeń do działań, których celem jest podnoszenie kompetencji zawodowych, dzielenie się własnym doświadczeniem, wymiana dobrych praktyk oraz podejmowanie wspólnych inicjatyw związanych z tematyką ucznia zdolnego. Spotykają się tutaj nauczyciele chemii wszystkich etapów edukacyjnych, których łączy pasja uczenia.

termin: 14 grudnia 2019 (sobota) godz. 9.00 – 13.30
miejsce: Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku, al. gen. J. Hallera 14, sala 317
szczegóły/rejestracja: OTWÓRZ

UE_Fundusze_UMarszałkowki