Zadzwoń: 58 340 41 10 | E-mail: sekretariat@pcen.gda.pl Akredytacja Pomorskiego Kuratora Oświaty decyzja nr 74/2020 z dnia 12.08.2020r.
Solidarni z Ukrainą 70-lecie CEN w Gdańsku
Pomorskie.eu Pomorskie w Unii

Jak prowadzić ciekawe lekcje chemii?

Dobrze wyposażona w sprzęt laboratoryjny sala chemiczna, odczynniki chemiczne, czy tablica multimedialna nie powodują przełomu i nie zapewnią wyższych wyników uczenia się uczniów, jeśli staną się celem samym w sobie. Wpływ na skuteczność edukacji ma bowiem dobrze wykształcony  nauczyciel, który zna różne metody prowadzenia lekcji i potrafi się nimi posłużyć tak, aby uczyć lepiej i ciekawiej.

zdolni Nauczyciele chemii na szkoleniu w ramach sieci współpracy i samokształcenia Zdolnych z Pomorza zapoznają się z wybranymi metodami pracy z uczniami, które można później wykorzystać na lekcjach chemii. Dokonają analizy tych metod pod kątem przydatności do realizacji wymagań opisanych w podstawie programowej. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Aby wziąć w nim udział, należy się zarejestrować. termin: 22 lutego 2018 roku (czwartek), godz. 10.00 – 14.30 miejsce: Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku, al. gen. J. Hallera 14 rejestracja: OTWÓRZ UE_Fundusze_UMarszałkowki