Zadzwoń: 58 340 41 10 | E-mail: sekretariat@pcen.gda.pl Akredytacja Pomorskiego Kuratora Oświaty decyzja nr 74/2020 z dnia 12.08.2020r.
Solidarni z Ukrainą 70-lecie CEN w Gdańsku
Pomorskie.eu Pomorskie w Unii

Cywilizacja kontra natura. Ziemia w obliczu zmian klimatycznych – IV Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa

Zapraszamy do udziału w IV Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej „Zdolni z Pomorza” pod hasłem: „Cywilizacja kontra natura. Ziemia w obliczu zmian klimatycznych”. Podczas wydarzenia prelegenci przybliżą kwestie związane z czynnikami zagrażającymi środowisku naturalnemu, przyczynami zmian klimatycznych czy działaniami proekologicznymi. Konferencja ma charakter interdyscyplinarny i umożliwia spojrzenie na temat w ramach wybranych paneli dziedzinowych: z biologii, chemii, nauk technicznych i nauk humanistycznych.

Konferencja realizowana będzie w formie online 21.11.2020 r. Przeznaczona jest dla uczniów starszych klas szkół podstawowych (kl. VII-VIII) oraz szkół ponadpodstawowych, zamieszkujących w województwie pomorskim.

zdolni

Aby wziąć udział w IV PUKN, należy do 6 listopada br. wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie Zdolnych z Pomorza: OTWÓRZ

do post o 4 pukun

źródło: PBW w Gdańsku

nagłówek-listownika-kolor