A+ A++ A+++

Podziękowanie za udział w konferencji “Edukacja ku przyszłości” (22.03.2014)

Dziękuję za liczny udział w konferencji “Edukacja ku przyszłości”, która odbyła się w Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku dnia 22 marca 2014 r. Zainteresowanie tematem przerosło nasze oczekiwania. Przyjemnością było gościć Państwa, móc wysłuchać interesujących wypowiedzi oraz uczestniczyć w dyskusjach.

Wielką satysfakcją było również obserwowanie Państwa zainteresowania przedstawianymi przez prelegentów tematami. Mamy nadzieję, że wiedza i doświadczenia zdobyte przez Państwa w czasie konferencji okażą się cenne i pożyteczne, zaś Państwa udział w konferencji będzie początkiem, czy też kontynuacją współpracy z Centrum Edukacji Nauczycieli. Poza wyrażeniem słów podziękowania, zapraszamy do zapoznania się z prezentacjami prelegentów oraz galerią zdjęć z konferencji (wkrótce na www.cen.gda.pl), zapraszając jednocześnie Państwa do udziału w naszych kolejnych przedsięwzięciach szkoleniowych.

Dyrektor Centrum Edukacji Nauczycieli

Renata Ropela


MATERIAŁY POKONFERENCYJNE


Bogdan Dombrowski – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji Cyfrowe społeczeństwo
Dr Grzegorz Stunża – UG, Instytut Pedagogiki
Dr Grzegorz Stunża – UG, Instytut Pedagogiki,
Jarosław Słabinski – CEN Suwałki, koordynator projektu „ICT w nauczaniu przedmiotów matematycznych i przyrodniczych w gimnazjach”
Sebastian Wasiołka – YDP Gdańsk
Katarzyna Sagun – ZSO i O Pruszcz Gdański
Hanna Pacholska – wicedyrektor Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkie w Gdańsku
Dr Grzegorz Stunża – UG,  Instytut Pedagogiki
Prawo w sieci
Leszek Duda – Ogólnopolska Fundacja Edukacji Komputerowej (OFEK ) Szkoła inaczej zorganizowana. Strategia nauczania wyprzedzającego w pracy nauczyciela
Leszek Duda – Ogólnopolska Fundacja Edukacji Komputerowej, nauczyciel praktyk (OFEK)
Brak komentarzy

Przepraszamy, funkcja komentowania jest tymczasowo wyłączona.