A+ A++ A+++
Fundacja dbam o mój zasięg

Przedłużenie badań “Młodzi Cyfrowi” do lutego 2019 r.

Fundacja Dbam o Mój Z@sięg oraz Uniwersytet Gdański podjęły 13 czerwca 2018 r. ostateczną decyzję: BADANIA REALIZOWANE W RAMACH PROJEKTU PT.: „MŁODZI CYFROWI” ZOSTANĄ PRZEDŁUŻONE JESZCZE O JEDEN SEMESTR SZKOLNY I BĘDĄ TRWAŁY DO KOŃCA LUTEGO 2019 ROKU!!! Co to oznacza?
1. Jeśli realizują Państwo aktualnie w swoich szkołach badania to z racji końcówki roku, która dla wielu szkół jest czasem niesprzyjającym na realizowanie ankiet z uczniami, proszę się zastanowić, czy nie lepiej byłoby, aby Państwo powrócili do badań we wrześniu 2018 roku. Komunikaty w tym zakresie na pewno zostaną wysłane na początku września.
2. Jeśli ukończyli Państwo badania istnieje możliwość kontynuacji badań od września i tym samym powiększenia ogólnej liczby osób, która wzięła udział w badaniu. Kody dla szkół, które zostały już zgłoszone do badań zachowują swoją moc.
Realizatorzy zachęcają by zastanowić się nad rozwiązaniami najlepszymi dla Państwa szkół. Bez względu na dwa powyższe punkty organizatorzy przypominają, że obecnie trwająca edycja badań kończy się z dniem 30 czerwca 2018 roku i po tym terminie będą wysyłane informacje, że istnieje możliwość generowania wyników dla Państwa szkół.
DLA SZKÓŁ, KTÓRE JESZCZE NIE PRZYSTĄPIŁY DO BADANIA!!!
Jeśli chcą Państwo zgłosić swoją szkołę do bezpłatnych badań organizatozry polecają by nie czekać do września. Ważne jest to, aby jeszcze w czerwcu taka rejestracja nastąpiła. Dzięki temu na bieżąco będą dostawać Państwo emaile o badaniu i rozpoczęciu ich z początkiem września:
1. Gdzie dokonać rejestracji i przeczytać więcej o badaniach? https://dbamomojzasieg.com/mlodzi-cyfrowi/. Należy pamiętać, że BEZWZGLĘDNIE podczas rejestracji trzeba zaznaczyć opcję NIE JESTEM ROBOTEM
2. Kto może zarejestrować szkołę do badania? Jedynie Dyrektor Szkoły bądź osoba upoważniona przez niego. UWAGA!!!! Rodzic nie może zarejestrować szkoły do badania
3. Co się dzieje tuż po rejestracji? Na podanego emaila przychodzi SZEŚCIOCYFROWY KOD dla szkoły. Dzięki niemu będziemy mogli wysłać Państwa szkole wyniki Państwa uczniów.
O wielu korzyściach płynących z badań można przeczytać tutaj
źródło: Fundacja Dbam o Mój Z@sięg (stan na dzień 14 czerwca 2018 r.)
Brak komentarzy

Napisz komentarz