A+ A++ A+++
gdańskie miniatury

Gdańskie Miniatury. Zielone miasto. Brzoza – Srebrzysko

W marcu w projekcie edukacyjnym Gdańskie Miniatury będziemy wędrować śladem brzóz – drzew o wyjątkowej i szeroko rozpoznawalnej urodzie.
Będziemy spacerować wzdłuż ul. Srebrniki, której zabudowa jak i nazwa skrywają bogatą historię. Odwiedzimy wyjątkowe miejsca takie jak Dworek Srebrniki, Wojewódzki Szpital Psychiatryczny oraz położony w dolinie wzgórz morenowych Cmentarz Centralny Srebrzysko. Tam podążymy aleją zasłużonych.
Pełna trasa spaceru:
http://gdanskieminiatury.ikm.gda.pl/wp-content/uploads/2018/02/gdanskie_miniatury_gra_03_2018.pdf

Wstęp wolny

Spacer dla szkół
15.03.2018 r. (czwartek) – 10.00, 11.30, 13.00 gra miejska-spacer dla szkół. Obowiązują wcześniejsze zapisy, do 09.03.2018r. na adres e-mail: miniatury@ikm.gda.pl
Grupy zorganizowane prosimy o zgłoszenia z podaniem nazwy szkoły/placówki kultury/grupy nieformalnej i ilości uczestników, wybranej godziny, nazwisk oraz telefonów kontaktowych osób, które będą towarzyszyć grupie dzieci i młodzieży (na każde 15 osób przypada jeden opiekun).
Organizatorzy informują, że zapewniają oprowadzanie. Nie zwalnia to Państwa z obowiązku zapewnienia osobom nieletnim opieki zgodnej z obowiązującymi przepisami prawa.

Spacer dla rodzin i grup nieformalnych
17.03.2018 r. (sobota) – 12.00 gra miejska-spacer dla rodzin i grup nieformalnych. Spotkanie: Dwór Srebrniki, Gdańsk, ul. Srebrniki 1.
Informacje: miniatury@ikm.gda.pl
Spacer w trakcie jego przebiegu będzie fotografowany i filmowany.

źródło: IKM (stan na dzień 1 marca 2018 r.)

Brak komentarzy

Napisz komentarz