A+ A++ A+++
VI Forum Pomorskiej Edukacji

VI Forum Pomorskiej Edukacji

To już 27 października na terenie Uniwersytetu Gdańskiego, odbędzie się VI Forum Pomorskiej Edukacji.  Tegorocznym tematem przedsięwzięcia Samorządu Województwa Pomorskiego jest „Kondycja Pomorskiego Nauczyciela”. Nie ulega wątpliwości, że dla rozwoju młodych Pomorzan znaczenie nauczyciela jest niebagatelne. Podczas konferencji zostaną przedstawione m.in. wyniki badań, realizowanych we współpracy z Uniwersytetem Gdańskim, Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku oraz Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku. Badanie w formie ankiety obejmuje nauczycieli ze szkół i placówek z obszaru województwa pomorskiego, a jego głównym celem jest poznanie opinii w zakresie wykonywanej pracy na stanowisku
nauczyciela. Częścią VI Forum Pomorskiej Edukacji będzie gala wręczania Nagród Marszałka Województwa Pomorskiego podczas której uczestnicy konferencji poznają Nauczyciela Pomorza 2017.

termin: 27 października 2017 r. (piątek), godz. 9.30-14.00

miejsce: Uniwersytet Gdański, Wydział Nauk Społecznych, aula S205, ul. Jana Bażyńskiego 4, Gdańsk

Informacja dla osób dojeżdżających samochodem: Dojazd na parking Wydziału Nauk Społecznych UG od strony ul. Bażyńskiego przy rektoracie.
Przy wjeździe prosimy zaznaczyć, iż przyjechali Państwo na Forum.

program: zobacz

rejestracja: otwórz

VI Forum

 

Brak komentarzy

Napisz komentarz