A+ A++ A+++
LEGO-Education (1)

Cykl bezpłatnych spotkań o Akademii LEGO®Education

Nauczanie jest kwintesencją najważniejszych wartości LEGO®. Dlatego rozwiązania LEGO® Education tworzą środowisko zachęcające młodych odkrywców
do aktywnej, twórczej i realizowanej zespołowo pracy. W ten sposób stymulowana jest ich wrodzona ciekawość. Wykorzystując rozwiązania LEGO® Education
uczniowie współpracują ze sobą, wspólnie poszukując kreatywnych rozwiązań problemów, rozwijając jednocześnie zdolność krytycznego myślenia.
Zaś nauczyciele pracujący z LEGO® Education dostają do dyspozycji kompletne rozwiązania w postaci scenariuszy lekcji skorelowanych z podstawą programową, kart pracy, systemów oceniania a także wsparcie w postaci szkoleń.

Od 2001 roku oficjalnym i godnym zaufania dystrybutorem rozwiązań LEGO® Education jest AKCES Edukacja – marka służąca doradztwem w zakresie tworzenia pracowni edukacyjnych z wykorzystaniem powyższych rozwiązań. Fundacja ALE Nauczanie jest partnerem merytorycznym oficjalnego dystrybutora LEGO® Education w Polsce – z firmą AKCES Edukacja. Oferuje szeroką gamę działań wspierających, organizuje konkursy i konferencje a także prowadzi jedyne w Polsce, certyfikowane szkolenia Akademii LEGO® Education.

Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku w porozumieniu z firmą Akces Edukacja oraz Fundacją ALE Nauczanie ma przyjemność zaprosić Państwa na kolejny cykl bezpłatnych spotkań o Akademii LEGO® Education, tym razem organizowanych w dniach 6-7 kwietnia 2018 roku.

Zapisy na szkolenia znajdują się pod poniższymi linkami:
Piątek 6 kwietnia 2018 r. (grupy od 10 do 14 osób):

Sobota 7 kwietnia 2018 r. (grupy od 12 do 20 osób):

fot. Andrzej Cylwik

(stan na dzień 3 kwietnia 2018 r.)

CEN   LEGO-Education (1)      ALE-Nauczanie   AKCES-Edukacja

Znak towarowy LEGO należy do Grupy  LEGO, która nie sponsoruje, nie autoryzuje ani nie zatwierdza tej strony internetowej.
©2018 The LEGO Group. All Rights Reserved.

Brak komentarzy

Napisz komentarz