W celu udoskonalania naszego serwisu używamy plików cookie. Możesz zablokować ich zapisywanie na Twoim komputerze, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij
Mapa strony
agenci3

04 Kwi Agenci CSI w szkole – zastosowanie technik kryminalistycznych w nauczaniu przedmiotów przyrodniczych

Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni oraz Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku zapraszają nauczycieli przedmiotów przyrodniczych (od II etapu edukacyjnego) do Gdyni na spotkanie warsztatowe: Agenci CSI w szkole – zastosowanie technik kryminalistycznych w nauczaniu przedmiotów przyrodniczych.

Warsztat ma charakter interdyscyplinarny i praktyczny. Uczestnicy poznają wybrane techniki kryminalistyczne, np. elementy daktyloskopii, identyfikacji włókien, analizy dokumentów (chromatografia), analizy grup krwi. Założeniem jest wykorzystanie w większości łatwo dostępnego sprzętu i odczynników.

termin: 27 kwietnia 2017 r., godz. 15.00 – 18.00
miejsce: Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni

rejestracja: otwórz formularz – zeskanowany formularz należy wysłać na poniższy adres

kontakt: b.ciach@experyment.gdynia.pl lub faxem na numer: (58) 698 26 60

prowadzenie: Magdalena Urbaś – nauczyciel konsultant ds. diagnoz i analiz oraz edukacji przyrody i biologii w Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Zapisy trwają do dnia 23 kwietnia 2017 roku lub do wyczerpania puli miejsc.

agenci3

 

Brak komentarzy

Wyślij komentarz