A+ A++ A+++
ore_logo

Jak wspomagać szkoły w zakresie kształcenia kompetencji kluczowych uczniów?

Ośrodek Rozwoju Edukacji zaprasza dyrektorów/wicedyrektorów szkół i przedszkoli na szkolenie pn. Jak wspomagać szkoły w zakresie kształcenia kompetencji kluczowych uczniów? Celem szkolenia jest wsparcie dyrektorów i wicedyrektorów w zakresie organizacji pracy szkoły w sposób służący kształtowaniu kompetencji kluczowych uczniów niezbędnych do poruszania się na rynku pracy (ICT, matematyczno-przyrodniczych, języków obcych), właściwych postaw (kreatywności, innowacyjności, pracy zespołowej), wprowadzania nauczania eksperymentalnego oraz metod zindywidualizowanego podejścia do ucznia.

Uczestnicy będą pracować w 26-osobowych grupach szkoleniowych. Czas trwania szkolenia dla jednej grupy to 9 dni (72 godziny dydaktyczne), podzielone na trzy 3-dniowe zjazdy w tym do wyboru również w Gdańsku/Gdyni.

Organizatorzy zapewniają bezpłatny udział w szkoleniu: zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych, całodzienne wyżywienie, materiały szkoleniowe, ewentualnie parking. Organizatorzy nie pokrywają kosztów dojazdu do i z miejsca szkolenia.

termin nadsyłania skanu deklaracji: 28 kwietnia br.

dalsze szczegóły/deklaracja uczestnictwa/kontakt na stronie organizatora: zobacz

 

Brak komentarzy

Napisz komentarz